Модерен Минималистички Живот Цитати Златна Ананас Постер A4 Нордиските Дневна Соба Ѕид Уметност Платно Сликарство Слика Дома Декор Без Рамка
Ново - 45 %

Модерен Минималистички Живот Цитати Златна Ананас Постер A4 Нордиските Дневна Соба Ѕид Уметност Платно Сликарство Слика Дома

Залиха
DEN 336.00
DEN 185.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
13x18 cm Без Рамка, 15x20 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка, 60x80 cm Без Рамка, 70x100 cm Без Рамка
боја:
2 компјутери set
Бренд Име:
Блага Уметност
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Писмо
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Две-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Q0000938
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes

Поврзани производи