трговија на големо зимски влечки Flamingos влечки замав пердув plushfurniture топло памук влечки кадифен цртан филм птица чевли
Ново - 20 %

трговија на големо зимски влечки Flamingos влечки замав пердув plushfurniture топло памук влечки кадифен цртан филм птица чевли

Залиха
DEN 815.52
DEN 652.00
Износот:


трговија на големо зимски влечки Flamingos влечки замав пердув plushfurniture топло памук влечки кадифен цртан филм birld чевли
бесплатни големина : одговара 38/39/40/41
Ние сме фабрика нареди,може да се испрати за вас брзо како подарок.
За Пратката за Испорака Такси : Бесплатен Превозот за Повеќето Земјата. Превозот Дена : Ние брод стоки во рок од 2-3 ден по потврдувањето на payemnt, без остатокот на викенд.Ние ќе се обезбеди логистика следење на број во првиот момент. Превозот методи : во САД=Epacket 15 дена,руски=руската ер/epacket 15days ,Бразил=Yanwen/epacket 20 дена Евра земја =Epacket или other15 дена . Овие земјата ние, исто така, ќе го користи Chinapost . Некои земјата ни Aliexpress стандард пост ,Ние ќе го избере брз и евтин превозот методи,безбедно да се испрати на вашата страна.
1. Услови 30days. гаранција од купените датум. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на неисправни објект. Ние ќе им понуди замена, reshipment, или наплата за да бидете сигурни дека сте 100% задоволни ако сте примиле неисправни или погрешен точка .објектот е оштетен за време на транзитот или неисправни објектот не е како што е опишано се Врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци. Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања
2. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек, Ако сте незадоволни од било која причина,ве молиме да ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни/неутрален повратни информации. Star-резултати се многу важни

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Применливи место:
Внатрешна
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Со Платформи:
No
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Insole Материјал:
Ткаенини
Чевли Тип:
Основни
Бренд Име:
Сончево Еверест
Outsole Материјал:
Ткаенини

Поврзани производи