Ново родено Бебе Момче Чевли Цртан филм Експлозии Infantil Виножито Деца Платно Девојки Новороденче Чевли Мека Дното Нови роден Чевли
Ново - 20 %

Ново родено Бебе Момче Чевли Цртан филм Експлозии Infantil Виножито Деца Платно Девојки Новороденче Чевли Мека Дното Нови роден

Залиха
DEN 404.64
DEN 324.00
Износот:


Ново родено Бебе Момче Чевли Цртан филм Експлозии Infantil Виножито Деца Платно Девојки Новороденче Чевли Мека Дното Нови роден Чевли
Здраво пријатели,
Добредојдовте на нашата продавница
За да купите повеќе удобни за стапалото чевли, ви препорачуваме вашето бебе е долги нозе, и 0.3 цм изнесува ние продаваме чевли во чевли внатре долго. Ова е детални големина на детски чевли, ве молиме врз основа на следните чевли внатре долго купи одговара дете чевли. Ви благодарам многу!
НАС
ЕУР
Велика БРИТАНИЈА
Чевли внатре долго
(во см)
Бебе возраст
1.5/ 2
17
1
11cm
0-6 Month
2.5/3
18
1.5/2
12cm
6-9 Month

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
2, 3
Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
печ
Шаблон Тип:
Шарени
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пол:
Бебе Момче
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно
Производот Категорија:
деца чевли
Горната Висина:
Ниска намали
Висина на цилиндричен:
Ниска цевка
Начин да се облекуваат:
Поранешниот Одделот за
Популарната елементи:
Шарени ленти
Функција:
шок апсорпција
Шема:
Лента
Трговија видови:
излез
Боја:
пинк/црвена/црна
Големина:
2/3/4/5

Поврзани производи