Црна Врвен Квалитет на Модата новата есен фустан без ракави секси длабок V Вратот виси фустан без ракави вечер партија облечи LZ-37
Ново - 5 %

Црна Врвен Квалитет на Модата новата есен фустан без ракави секси длабок V Вратот виси фустан без ракави вечер партија облечи

Залиха
DEN 1200.00
DEN 1140.00
Износот:


Ние сме една фабрика да се фокусира на производство Завој Облека. Ако сакате да развиваат нови модели, pls контактирајте со нас или да испратите слики на нас.
Црна Врвен Квалитет на Модата новата есен фустан без ракави секси длабок V Вратот виси фустан без ракави вечер партија облечи LZ-37
Забелешка : овој стил V деколте, дел нашиот вистински фустан е чипка. не beading.
Вистинскиот фустан покаже :

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Деколте:
V Деколте
Број На Модел На:
LZ-37
Бренд Име:
RUVOE
Материјал:
Полиестер,Најлон,Rayon
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Есен
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Половината:
Природни

Поврзани производи