Нови 10CM Чипка Везови Webbing Национално Ветер Карактеристики Облека Декоративна Шема Tujia Прибор за Облека Резиме
Ново - 10 %

Нови 10CM Чипка Везови Webbing Национално Ветер Карактеристики Облека Декоративна Шема Tujia Прибор за Облека Резиме

Залиха
DEN 234.72
DEN 211.00
Износот:


Ако имате било какви вредни коментари или предлози, најслободно контактирајте со нас,ви благодариме !
Чипка Лента Големина : 10cm широк, 1m долг / ролна.
Употреба : се применува за етничките малцинства, облека, костими Кинески облека, покажуваат ќе б облека, и така натаму.
Совети : поради снимање светлина и разликата помеѓу екранот, физички и слики се суптилни боја, нормален феномен да преовладуваат во вид. Производи се рачно мерка, парична казна грешката е неизбежна, е нормален феномен. Над феномен не е квалитет проблем, умот внимателно шут, ви благодариме!
Сакате да видите повеќе производи добредојдовте на нашата продавница:

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
10cm
Техника:
Извезена
Декорација:
Чипка
Материјал:
Rayon / Најлон
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
Кина чипка

Поврзани производи