5pcs NuoNuoWell ПВЦ 20mm Црево 90 степени Еднакви Лактот Конектор за Градина Микро Наводнување капка по капка за Наводнување Систем Цевка Делови
Ново - 23 %

5pcs NuoNuoWell ПВЦ 20mm Црево 90 степени Еднакви Лактот Конектор за Градина Микро Наводнување капка по капка за Наводнување

Залиха
DEN 207.84
DEN 160.00
Износот:


5pcs Nuo Nuo Well ПВЦ 20mm Црево 90 степени Еднакви Лактот Конектор за Градина Микро Наводнување капка по капка за Наводнување Систем Цевка Делови
Детали за производот : Име на Производ : 20mm Црево 90 степени Еднакви Лактот Конектор Врска : За 20mm Црево Примена : за Наводнување на градината, тревник, покрена кревет,зеленчук парцели,колонист,цвет садови,хортикултурно. Магла спреј, капе систем, суб-наводнување итн ви Благодарам многу за изборот на Nuo Nuo Well Sunn Grow Продавница ! Можете да пребарувате нашите други производи со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango И Другите Наши Продавници : Зелена Градинарство Живот,Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка. Но, ве молам точка не грижете се, ние мора да го избере подобар начин да брод вашата нарачка. Нормално, со Бесплатен Превозот Начини се Економски превозот начин Ако ви треба предмети итно, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, Или Можете да изберете брзо се Изразат, Како DHL,EMS... и така натаму. Следење на информации : За некои Мали наредби, можете да изберете на Економски Превозот Начин, таму не е целосно следење на информации,па Ако не можете да ги пратите тоа , Тогаш ве молиме не грижете се. и ве молам не се отвори спорот . Стоката се уште е на пат кон вас. Ако ви треба целосна следење на информации, ве молиме изберете превозот начин "Следење информации", Означени со " Достапни ". Производи и Фотографии : Сите производи се прават фотографии од себе . Понекогаш, на производи изглед можат да бидат различни .Но, ние мора да бидете сигурни во квалитетот и функција се исти или подобри. Повратни информации : Ако ви се исполнат било какви прашања или проблем за време на процесирање на нарачката време. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решенија . Нашите работно време : од понеделник до сабота сум 8 : 00to сум 11 : 30 (Пекинг Време) часот 14 : 00 да часот 18 : 00 (Пекинг Време)
Ако ние не сме на работното време,ве молиме оставете порака за нас, ние мора да ви дадат повратни информации што е можно поскоро. И да ви даде задоволни решенија.
Како и да е, доколку постои било погрешно, ве молиме да не даде ни лошо преглед веднаш(Лош преглед значи : 3 ѕвезди 2-ѕвезди 1 ѕвезда )
Се разбира, ние се надеваме на вашето 5 ѕвезди. Ви благодарам многу.

Декларираните карактеристики

Дијаметар:
Внатрешен Дијаметар 20mm
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
СЗ-PVC-02
Пластични Тип:
ПВЦ
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Поправка Конектори

Поврзани производи