Новиот Pin Тока Сликарство СТП Кожа Жена неврзан Појас ТОПЛА Половината Фустани Појаси За Жените исечок цвет дизајн жан студентите подароци
Ново - 40 %

Новиот Pin Тока Сликарство СТП Кожа Жена неврзан Појас ТОПЛА Половината Фустани Појаси За Жените исечок цвет дизајн жан студентите

Залиха
DEN 364.80
DEN 219.00
Износот:


Појас големина : тоа е околу 2,5 см, ширина, 100cm должина.

Декларираните карактеристики

Појас Должина:
100cm
Тип На Објект:
Појаси
Појаси Материјал:
PU
Тока Должина:
5cm
Пол:
Жените
Тока Ширина:
3cm
Појас Ширина:
2.5 cm
Број На Модел На:
BT-180
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Бренд Име:
OWLMS

Поврзани производи