Титаниум Алуминиумски Чекан Човек Нож Монистра Tritium Гас Светлина Авто-прозрачна За 15 Години EDC Мулти Алатки Автомобил Pendant Виси
Ново - 8 %

Титаниум Алуминиумски Чекан Човек Нож Монистра Tritium Гас Светлина Авто-прозрачна За 15 Години EDC Мулти Алатки Автомобил Pendant

Залиха
DEN 3175.20
DEN 2921.00
Износот:

Производ Податоци : Материјал : TC4 титаниум алуминиумски вкупна Должина : 31 MM Чекан должина : 25ММ Чекан дебелина : 12 MM се Справи со дијаметар : 7 MM Задниот дијаметар : 4 MM Површината избор на боја : сива; пламен шема; сина; злато; златна жица цртање; сина цртање. Тежина : 15g, Со Вграден-во tritium цевка големина : 25 * 3мм Tritium цевка избор на боја : зелена, сина, жолта, портокалова, црвена, виолетова, розова.

Декларираните карактеристики

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
BENYS

Поврзани производи