Децата Бебе на Дното Кошули Новороденче Девојки Двојно Чипка Јака Блузи Мода Памук, со Долги ракави Основните Т Кошула Роденденски Подарок
Ново - 25 %

Децата Бебе на Дното Кошули Новороденче Девојки Двојно Чипка Јака Блузи Мода Памук, со Долги ракави Основните Т Кошула Роденденски

Залиха
DEN 600.00
DEN 450.00
Износот:


Големина Должина на Ракав Биста*2 =деца нас големина
73 32cm 28cm 25cm =4-6 M
80 34cm 30cm 26cm =7-12 M
90 36cm 32cm 27cm =13-18 МИЛИОНИ
100 39cm 34cm 28cm =2 T
110 41cm 35cm 29cm =3 T
120 44cm 38cm 30cm =4
130 46cm 40cm 31cm =5 6
Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3cm за грешка
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички, реално банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде
привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Услуга
4-7 работни дена dhl
4-7 работни дена fedex
Од 3-7 работни дена Sf
за 30 работни дена или повеќе Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
за 7-15 работни дена e Packet
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивниот
оригиналниот статус. Контактирате за Ако имате било какви прашања ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори веднаш штом е можно,ви благодариме!
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти
позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
66-120cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
YK&Љубов
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни

Поврзани производи