Секси Стриптиз Убавина Автомобил Прозорец Стакло Налепници Автомобилот Тело Покрие Нула Мода Декоративни Decals
Ново - 49 %

Секси Стриптиз Убавина Автомобил Прозорец Стакло Налепници Автомобилот Тело Покрие Нула Мода Декоративни Decals

Залиха
DEN 216.00
DEN 110.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
x-182
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Објектот Должина:
19cm
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Дијаметар:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
7cm
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Винил

Поврзани производи