2 ПАРЧИЊА Алуминиумски Тркала Хексадецимален Центар Адаптер За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 Hopup Делови 6061-T6 0044 Чудовиште Камион Машински
Ново - 29 %

2 ПАРЧИЊА Алуминиумски Тркала Хексадецимален Центар Адаптер За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 Hopup Делови

Залиха
DEN 170.40
DEN 121.00
Износот:


8-42days во САД
13-56days во Канада
15-56days на руски
17-90 дена да Бразил
Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу.
Кога ќе го добиете производот наиде на проблем или не ви се допаѓа овој проект, ве молиме контактирајте ме. И ние ќе брод, како на вашиот превозот информации. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку e Bay порака. Ако мојот одговор не ги исполнува вашите потреби и барања, повторно против мојот производ или услуга!
Ве молам дајте ми можност да направи за вас!
Очекуваме да соработуваме со вас повторно!
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, Ние сме секогаш среќни да ви служи во секое време.
Сите се врати ставки мора да се врати во рок од 3 дневна смета од денот на кои ќе потпиша за пакетот и ве молиме, напишете порака до нас за испорака на информации,како и превозот метод и следење на број по пратка.
Не заборавајте да остави негативни коментари директно до слепо, тоа е многу паметно.
Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.
(негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)
Од датум на плаќање од 45 работни дена, ако купувачот не го добие пакети, ве молиме контактирајте ме.
2 ПАРЧИЊА Алуминиумски Тркала Хексадецимален Центар Адаптер За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 Hopup Делови 0044 Чудовиште Камион Краток s-се Разбира, Off-Road Пустината Кабриолет Цпу Машински
Пакет Количество:4pcs
Тежина(г): 9
Опис : Елоксирани Боја,Цпу Машински Алуминиумски 6061-T6, Воланот Хексадецимален Центар Адаптер
Повеќето Делови Се Меѓусебно Помеѓу Модели, Но Ако Се Двоумите Ве Молиме Да Го Проверите Вашиот Прирачник Или Прашајте Нè За Повеќе Конкретни Информации
Сега за сега,ќе може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.(изберете deffirent превозот начин според вашата различни потреба )
Забелешки :
1>ве Молиме, напишете вашето име, презиме,контакт број и детален адреса кога се потврди цел. за повеќето Азиски земји како Кореја/Јапонија/Singapore/Тајланд итн. И ние ќе одговориме на вашите потреби во рок од 24-48 часа во текот на работни дена.
(ако има било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене )
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
7-35days.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.
Ние Брод на руската од страна на руските Специјални Линија. Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања има пред да замине повратни информации. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.
Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
Јас ќе ви даде најдобра услуга, испрати пакет повторно или целосна наплата, додека не сте задоволни.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Број На Модел На:
0044
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Тркала Хексадецимален Центар Адаптер
Материјал:
Легура На Алуминиум
Состојба:
Нови
Скала:
1-12 Wltoys 12428 12423 Hopup Делови
Пол:
Момчињата&Девојки
Година:
2017
Земја на Производство:
Кина
Тежина:
9g
Име на производ:
Тркала Хексадецимален Центар Адаптер
Квантитет На Пакет:
4pcs
реден број:
0044

Поврзани производи