IGPSPORT 31.8 мм Излезе Пред Велосипед Планината Поддржува Спортски Камерата/Велосипед Фарови Велосипед GPS Компјутер Велосипед Додатоци за Garmin
Ново - 8 %

IGPSPORT 31.8 мм Излезе Пред Велосипед Планината Поддржува Спортски Камерата/Велосипед Фарови Велосипед GPS Компјутер Велосипед

Залиха
DEN 678.72
DEN 624.00
Износот:


Welcme на нашата продавница
Ние прифаќаме Микс Цел/Рефус Цел..
Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас. Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ и трговија на Големо,За понатамошни информации,plz се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време!
Ние, исто така може да се откажат превозот
Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, двете trackable. Експедитивни Услуги : Кина пост EMS,trackable на веб на Кина Пост ЕМС. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
iGPSPORT
Број На Модел На:
S60
Stopwatch (стоперка) и Додатоци:
S80 Надвор пред велосипед Планината
Погоден Цевки Со Дијаметар:
31.8 mm
инсталација алатка:
Шест Агол T25 клуч
Материјал:
Висока Јачина
Големина:
126*55*45mm
Функција:
велосипед додатоци gps држач за велосипед
функција 1:
Надвор Пред Велосипед Планината се Прошири Носителот Handlebar за Garmin и
функцијата 2:
Се прошири Надвор Велосипед Планината Циклус Handlebar За GPS Велосипедизам Компјутер
Функција:
Се прошири Планината Handlebar за Велосипед GPS

Поврзани производи