Леќа Худ HB-46 Бајонет Леќа Хауба За Nikon AF-S DX 35mm f/1.8 G Објектив црна бесплатен превозот
Ново - 18 %

Леќа Худ HB-46 Бајонет Леќа Хауба За Nikon AF-S DX 35mm f/1.8 G Објектив црна бесплатен превозот

Залиха
DEN 95.04
DEN 78.00
Износот:


Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Сите предмети ќе бидат декларирани како "Подарок", со ниска вредност, ние секогаш обидувајте се да ја законски да се намалат увозните давачки за клиентите.почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings, доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,
опис на производот : Опис Спречи сјајот и леќа одблесокот предизвикани од несакани светлина Џез до вашите фотографии со бои побогати и подлабоко сатурација во облик на Цвет дизајн намалува vignetting ефект се Заштити вашиот објектив од минорно влијание Пресврт-заклучување монтажа за дополнителна сигурност Може да се додадат во спротивна насока за складирање Бајонет планината дизајн на Хаубата Тип : HB-46 Худ Материјал : Пластични Худ Боја : Црна како Фото Компатибилен Со : Nikon AF-S DX NIKKOR 35mm f/1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден!
ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме e-mail на мене .
почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство. Сите плаќања се очекува во рок од 7 дена по аукција е затворена. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси
Врати Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било царински давачки.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
HB-46
Компатибилен Бренд:
NIKON
Бренд Име:
KEFU
Пакет:
No
Состојба:
Нови
превозот:
Бесплатен превозот
is_customized:
Yes

Поврзани производи