Топла Продажба на Големо 10pcs Антички Бронзена Легура на Ѕвонење Симпатична Круна Pendant Шарм Накит Наоѓање Занает Додаток
Ново - 44 %

Топла Продажба на Големо 10pcs Антички Бронзена Легура на Ѕвонење Симпатична Круна Pendant Шарм Накит Наоѓање Занает Додаток

Залиха
DEN 187.20
DEN 105.00
Износот:


Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!
Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда.
Бренд : Grace Angie
Објектот Стил : Мода Круна Форма Шарм
Објектот Карактеристики : Накит Одлуки, Собирање, Pendant За Патент Повлекува,
Клучни Синџири, Виси Уметност, Нараквици, Ѓердани, Anklet
Точка Законик : 33729 Боја : Антички Бронза Материјал : Алуминиум Големина : 18*18*9mm Внатрешна Големина : 13*13mm Тежина за една многу : 50g Количина : 10pcs/многу Забелешка : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GraceAngie
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
33729
Шарм Тип:
круна
Големина:
20*20*9mm
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
13*13mm
боја:
античкиот бронза
Количина:
10pcs
Производ Карактеристики:
Накит Одлуки,рачно изработени DIY Занаети,Scrapbooking,Собирање

Поврзани производи