Најдобро продаваната Прирачник KN-SY250 Нерѓосувачки челик шеќерна трска морнар машина шеќерна трска морнар бесплатен превозот по море (ЦФР)

Најдобро продаваната Прирачник KN-SY250 Нерѓосувачки челик шеќерна трска морнар машина шеќерна трска морнар бесплатен превозот

Залиха
DEN 43680.00
Износот:


Прирачник KN-SY250 Нерѓосувачки челик шеќерна трска морнар машина карактеристики : 1 машината за перење може да пилинг и сечење компир/taro/морков/сладок компир/ѓумбир/маниока во парче или лента(лизга), исто така, може да работат одделно. Ние ќе го ценат вашата добрина. Тоа може да се премести лесно. 4
За враќање назад клиенти, ние ќе ви понуди голем попуст и прилично подарок да ви се заблагодарам за вашата поддршка.
Најдобро продаваната Прирачник KN-SY250 Нерѓосувачки челик шеќерна трска морнар машина шеќерна трска морнар бесплатен превозот по море (ЦФР)
Прирачник KN-SY250 Нерѓосувачки челик шеќерна трска морнар машина вовед : 1 KN-S100 A 3 ролки шеќерна трска сок extractor машина е електрично управувани која има естетски изглед, компактен дизајн, и лесно да се чисти.Ние ќе ви даде нашата најдобра услуга. Покрај тоа, сок и dregs се seperated автоматски и брз, може да се пијат веднаш по притискање на за да уживате во оригиналниот сок и вкус.
Плаќање на Прирачник KN-SY250 Нерѓосувачки челик шеќерна трска морнар машина : ве молиме имајте во предвид : 1
Ако сакате ни да ви помогне да се организира испорака и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште, ве молиме изберете пратката од страна на морето (морско пристаниште на морско пристаниште); Ако сакате ни да ви помогне
организира испорака и испорака до вашиот најблизок аеродром, ве молиме изберете пратката со авион (аеродром до аеродромот ) ; Ако сакате ни да ви помогне да се организира испорака и испорака до вашата домашна адреса, ве молиме изберете пратката од страна на internationalexpress,suchas TNT,DHL,FEDEX (doortodoor); 2 Ако одберете бесплатен превозот по море, нашата понуда е врз основа на CNF трговски услови! Тоа значи дека, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. контакт : ЛИЦЕ за КОНТАКТ Рик ТЕЛ 0086-371-55607086 SKYPE/e-mail рик(ВО)knownmachine(ТОЧКА)ком МОБИЛНИ/WHATSAPP 0086-17719878440
Ако имате било какви прашања,pls се чувствуваат слободни да ме контактирате . 3 Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ТНТ / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа. 5 Изглед убава и доброто, оперативни и чистење е многу погодно. Ние ќе ги реши сите проблеми за вас. 4 Лесно да се работи, висок излез, добра форма.
Повратните информации : 1 Ние негува секој клиент. 3
Широко се користи за да се извлече шеќерна трска, ѓумбир, apple, пченка труп и така натаму. 2 Ако ви се задоволи со нашите објектот, ве молиме да се трошат само една минута за да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Вашиот задоволни е нашата одлична извршување!. За хотели, караоке, овошје продавници,
ладни пијалаци продавници, билен чај продавници, места и супермаркети итн. Таа има висока effiency, especailly suitble за цедењето тешко Шеќерна Трска. 2 Сите резервни делови во допир со храна се направени од не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди здрава.

Декларираните карактеристики

боја:
од express
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет:
>2001ml
Куп Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Полнење Порта Форма:
Круг
Број На Модел На:
KN-SY250
сертификација:
CE
Оценка (Вртежи Во Минута):
15001-18000Rpm
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пулпа Сад Волумен:
> 2.001 L
Поставување Метод:
Рачни
Брзина На Вредноста:
Без Селекција
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Функција:
Цедењето
Димензии (L x W x H (Инчи):
470*360*415mm
Тип:
шеќерна трска морнар
Функција:
шеќерна трска морнар
Моќност (W):
0W
Број На Модел На:
KN-SY250
Моќност (W):
упатство
Напон:
Manual
Материјал:
Нерѓосувачки челик храна одделение
Тежина:
43KG
Стегајќи го оценувате:
90%
Производство:
120kg/h
Карактеристично:
крцкањето со ролки
сертификација:
CE
appilcation:
шеќерна трска

Поврзани производи