1 Buc Миленичиња Куче, Мачка Кутре LED Јака Pendant Ноќ Безбедност Pedant Трепка 5 Боја Прозрачна Јака Pedant За Миленичиња
Ново - 32 %

1 Buc Миленичиња Куче, Мачка Кутре LED Јака Pendant Ноќ Безбедност Pedant Трепка 5 Боја Прозрачна Јака Pedant За Миленичиња

Залиха
DEN 164.64
DEN 112.00
Износот:


1 Buc Миленичиња Куче, Мачка Кутре LED Јака Pendant Ноќ Безбедност Pedant Трепка 5 Боја Прозрачна Јака Pedant За Миленичиња
Опис :
Сосема нов и висок квалитет
Лесен и мала големина
Преносни да се носат
Лесно да го замени батерии дизајн.
Сигурно не ' рѓосувачки челик пролет клип, може лесно да се клипови со Д-Прстен на вашето куче е јака. Обезбеди безбедност за вашиот кучињата и домашните миленици, а тоа е надвор сам во текот на ноќта.
Не само што помагаат да се задржи вашето домашно милениче безбедно, но, исто така, може да се идентификува јасно од далечина.
Може да се закачи во пет јака, лесно да патуваат во текот на ноќта, во секое време да ја сфати местоположба
Може да се користи како клучните прстен, но исто така флеш играчки, многу удобен мали нешта
Спецификација
Материјал : пластика
Боја : зелена, црвена, сина, розова, бела (изборен)
Дијаметар : 3.5 см
Дебелина : 2.5 cm
Должина : околу.5.5 cm
Моќност : вграден-во копчето батеријата (вклучени)
Спецификации :
Лесен и мала големина
Преносни да се носат
Лесно да го замени батерии дизајн.
Сигурно не ' рѓосувачки челик пролет клип
Може да се закачи во пет јака
Може да се користи како клучните прстен
Пакет Се Вклучени :
1 x Пет Јака Pedant (батеријата вклучена)
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.
Некое време пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

боја:
зелена, црвена, сина, Розова, бела
Број На Модел На:
CP49570
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
DogLemi

Поврзани производи