2017 Нови Камшик Долна Облека Ми Се Допаѓа Момчиња Со Голема Bongs Писмо Печатени Памук Жени Со Висок Квалитет Секси Т Гаќи G String Ниска Половината

2017 Нови Камшик Долна Облека Ми Се Допаѓа Момчиња Со Голема Bongs Писмо Печатени Памук Жени Со Висок Квалитет Секси Т Гаќи

Залиха
DEN 379.20
Износот:Оваа Камшик е произведена од Dong King со висок квалитет, памучна ткаенина и убави дизајни за печатење.
Ве молиме прочитајте ја нашата големина водич под.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Обичај цел е добредојден.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Памук
Гаќи Тип:
G-String
Материјал Состав:
100%памук
Број На Модел На:
DZK-4
Декорација:
Никој
Сексуално Сугестивна:
No
Пораст Тип:
низок Пораст
Стил:
Секси

Поврзани производи