Trendsmax Злато Синџир за Мажи Men ' s Ѓердан Кубанската Линк 4.5 мм 50cm 60cm Подарок Накит KGN438
Ново - 20 %

Trendsmax Злато Синџир за Мажи Men ' s Ѓердан Кубанската Линк 4.5 мм 50cm 60cm Подарок Накит KGN438

Залиха
DEN 239.52
DEN 192.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Должина:
50cm, 60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Trendsmax
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
TRENDSMAXGN438A
Материјал:
Легура
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
Легура
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
База на метал:
Легура
мерење:
Ширина
Тежина:
16-19g
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Цел $200, Слободни DHL/EMS

Поврзани производи