12Pcs PKCELL АА 2000mAh NIMH Батерија 1.2 V Акумулатори над 1000 пати циклуси за светло копче,далечински управувач
Ново - 25 %

12Pcs PKCELL АА 2000mAh NIMH Батерија 1.2 V Акумулатори над 1000 пати циклуси за светло копче,далечински управувач

Залиха
DEN 1151.52
DEN 864.00
Износот:


Батерија Тип : 1.2 V Ni-МЗ АА 2000m Ah Батерија
Бренд : PKCELL
Модел : Ну-МЗ 1.2 V АА 2000m Ah
Големина : АА
Напон : 1.2 V
Нормалните Капацитет : 2000m Ah
Димензија(макс) : Дијаметар : 14.5 мм*Висина : 50.5 mm
Стандард Полнење на струјата : 200m A Време : 15Ч
Брзо Полнење Струја : 600m A Време : 4 H
Примена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3/MP4 плеер,електрични жилет итн.


Декларираните карактеристики

Номиналниот Напон:
1.2 V
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Големина:
AA
Бренд Име:
Pkcell
Број На Модел На:
аа батерија
Замена На Батеријата:
No
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Напон:
1.2V
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Замена На Батеријата:
No

Поврзани производи