Сребро 925 Свадба Накит Бела Циркон Монистра, Накит Сетови За Жените Свадба Додатоци Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени
Ново - 27 %

Сребро 925 Свадба Накит Бела Циркон Монистра, Накит Сетови За Жените Свадба Додатоци Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени

Залиха
DEN 720.00
DEN 526.00
Износот:


Истиот Производ Линк !!!!!!!!

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
Set0001cdcd
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени
Обликотшема:
Плоштад
Главната боја:
Сина
материјал камен:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
925 сребрен
Техника:
Рачно изработени
Прстени Големина:
6 7 8 9
квалитет:
Добар квалитет
Земја на Производство:
Guangdong Кина
подарок:
Бесплатни Накит Кутија
Is_customized:
Yes

Поврзани производи