6 компјутери по многу 36 90CM Розова Боја Гигант Големи Големи Латекс Партија Балони Свадба Партија Оркестарот Корист
Ново - 20 %

6 компјутери по многу 36 90CM Розова Боја Гигант Големи Големи Латекс Партија Балони Свадба Партија Оркестарот Корист

Залиха
DEN 427.20
DEN 342.00
Износот:


Бесплатен Превозот 6 компјутери по многу 36" 90 CM Гигант Големи Големи Латекс Партија Балони Свадба Партија Оркестарот Корист
ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ :
1. МОЖЕ ДА ИМА НЕКОЛКУ БОЈА РАЗЛИКА СО ФОТОГРАФИЈА;
2. ПОГОЛЕМА КОЛИЧИНА ИЛИ ИЗРАЗАТ НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВЕ МОЛИМЕ ЉУБЕЗНО ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПОДОБРА ПОНУДА.
Ви БЛАГОДАРИМЕ!
ИМАЈТЕ ПРИЈАТЕН ШОПИНГ!

Декларираните карактеристики

Повод:
Денот на вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Кинеската Нова Година
Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
BLN-36PK
Обликот Стил:
Круг
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број на Компјутери:
6Pcs
боја:
Пинк
Големина:
(L)X(W)
Повод:
свадба партија

Поврзани производи