DC 5v 3,5 мм автомобил wire Конектор за адаптер приклучок за 18650 полнење на батеријата порта за светло флеш светилка држачи за факелот

DC 5v 3,5 мм автомобил wire Конектор за адаптер приклучок за 18650 полнење на батеријата порта за светло флеш светилка држачи

Залиха
DEN 76.32
Износот:


Батерија Полнач : Излез : DC5 V±0.5 V Прекинете полнењето напон : 4.2 V+-1%
автомобил полнач : Текст напојување : 12 V во автомобил Излез : DC4.2 V 500m A Одговара за : 18650 полнење на батеријата Одговара за многу модели во нашата продавница.
Пакетот вклучува :
18650 1x батеријата Слот порта
1x автомобил полнач (не се вклучуваат на батеријата)
сликата ја покажува :
* Ние брод на светот.
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .
* Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* Ако сакате да се плати од страна на други услови освен Зачувам, ве молиме контактирајте со нас однапред.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Ние тест секој производ пред брод, ние гарантираме 100% работи.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и клиент има до 7 дена од денот на приемот за замена (Купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба).
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација). По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна.
* П : Зошто имате таква ниска цена за објектот? Тие се со добар квалитет и сосема нов?
A : ДА, ќе ја платат ФАБРИКА ЦЕНА! Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.
* Вашата повратна информација е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
QvvCev
Употреба:
за батерија 18650
Број На Модел На:
18051+18176
може да го полначот на батеријата:
за батерија 18650

Поврзани производи