LANCASE 5.7 Inch За Xiaomi Redmi 4X Случај Кожа Носорог Кожата Метален Клип Торбичка За Xiaomi Mi6 Redmi Забелешка 4X Случај Половината Телефон Торба
Ново - 30 %

LANCASE 5.7 Inch За Xiaomi Redmi 4X Случај Кожа Носорог Кожата Метален Клип Торбичка За Xiaomi Mi6 Redmi Забелешка 4X Случај

Залиха
DEN 513.60
DEN 360.00
Износот:


LANCASE 5.7 Inch За Xiaomi Redmi 4 X Случај Кожа Носорог Кожата Метален Клип Торбичка За Xiaomi Mi6 Redmi Забелешка 4 X Случај Половината Телефон Торба
Големина : 4.0-5.7 inch
1. Со метален ремен пластичен клип
2. мулти боја отворено мобилен телефон пакет
3. Преносни спортски отворено половината торба телефон случај
4. За спорт, пешачење, качување, џунгла, велосипедизам, итн.
5. Стр закуп мерка вашиот мобилен телефон пред да го купат.

Декларираните карактеристики

Големина:
4.0-5.7 Inch Size
Карактеристики:
телефон половината торба
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
LANCASE
Стил:
5.7 inch спортски отворено половината торба мобилен телефон случаи
дизајн:
одење работи половината појас спортски торбичка случај
Функција:
метал спојувалка за каиш тексас половината торба торбичка маска
Материјал:
двоен слој Носорог кожата преносни половината торба пакет торбичка
Вклопуваат со 1:
За xiaomi redmi 4x случај
Вклопуваат со 2:
за redmi 4x капак, за xiaomi mi5 случај
Вклопуваат со 3:
за xiaomi mi6 случај
Вклопуваат со 4:
за Xiaomi Redmi Забелешка 4X Случај
Вклопуваат со 5:
За Xiaomi Redmi Забелешка 4 случај
Вклопуваат со 6:
За Xiaomi redmi забелешка 3 случај

Поврзани производи