Водоотпорен USB Велосипед Светлина 8000LM 2 X XML T6 блиц Пред Велосипед Светла со Двојна Светилки за Велосипедизам Без Батерија
Ново - 39 %

Водоотпорен USB Велосипед Светлина 8000LM 2 X XML T6 блиц Пред Велосипед Светла со Двојна Светилки за Велосипедизам Без Батерија

Залиха
DEN 685.92
DEN 419.00
Износот:

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Пакет Тежина : 106 G / 3. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.97 Инчи
Пакет Се Вклучени :
1 x XML T6 LED Велосипед Светлина (Не се вклучуваат на батеријата)
2 x Резервни O-прстени
1) да ја прифатиме Ал ipay, Запад Унија, TT.
Траење : До 2-3 часа(висок режим). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Материјал : Алуминиум Легура.
- Животниот век : 50. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Време На Испорака :
1.
2) Плаќање, мора да биде m ade во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Модел : Solar Storm
4 Вклучете Начини : Ниско/Средно/Високо/Strobe. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Водоотпорен USB Велосипед Светлина 8000 LM 2 X XML T6 блиц Пред Велосипед Светла со Двојна Светилки за Велосипедизам Без Батерија
Answer : ___________________________ Note : Оваа светлина напојува од батерија пак,но овој не вклучувајќи ја батеријата пак ,ако треба со батерија,ве молиме да се купи,благодарение : )
Спецификација :
Осветлување Растојание : 200
Поддршка Dimmer : 2-4 датотеки
Лумен : 8000
Водоотпорен : Да
Примена : Отворено, пешачење, кампување, риболов,велосипедизам и така натаму
Модел на LED Монистра : XML T6 LED
Зум : Никој
Префрлете го Режимот : 4 начини на Префрлување
Функција : Шок Отпорни
Батерија Тип : друго
Тело Материјал : Алуминиум
Извор на светлина : LED
Фокусна Должина : Non-прилагодлив
Wattage : 20 W
Карактеристики :
- Осветленост : 8000 lumens. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Декларираните карактеристики

сертификација:
CE
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
Број На Модел На:
led светло за велосипед
Бренд Име:
SolarStorm
Објектот:
usb полнење велосипед светлина
боја:
црна/црвена
Материјал:
Алуминиум легура
led монистра:
xml t6 led
Лумен:
8000LM
Префрлете Го Режимот:
4 Вклучете режими
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Осветлување Растојание:
200m-300м.
Водоотпорен Ниво:
IPX-7
Примена:
Отворено, пешачење, кампување, риболов,велосипедизам итн

Поврзани производи