Среброто На Цреша Нараквица Со Циркони Сакура Алка Жените 925 Фунта Накит
Ново - 10 %

Среброто На Цреша Нараквица Со Циркони Сакура Алка Жените 925 Фунта Накит

Залиха
DEN 80.16
DEN 72.00
Износот:


Големина : цвет дијаметар околу 1cm/ круг циркон 0.5 cm/ синџир должина : 16 CM+4 CM

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
AKOLION
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Број На Модел На:
YHB3
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
s925 сребро.
Компатибилност:
Никој
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба, Ангажман
material1:
s925 сребро.
боја:
пинк сребро.
Обликот:
Цутот на црешни
Shape1:
Сакура
Earring:
S925 сребро студ earring
Трговија на големо:
Добредојде
Врвен квалитет:
Yes

Поврзани производи