OlingArt 16*12mm 6pcs/многу Кожа clasps браун Керамички Голем круг дупка монистра Нова Топла Продажба DIY изработка на Накит

OlingArt 16*12mm 6pcs/многу Кожа clasps браун Керамички Голем круг дупка монистра Нова Топла Продажба DIY изработка на Накит

Залиха
DEN 104.16
Износот:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Oling Art 16*12mm 6pcs/многу Кожа clasps браун Керамички Голем круг дупка монистра Нова Топла Продажба DIY Накит одлуки големина приближно 1"=2.54 см дијаметар :
Дијаметар : околу 16*12mm
Дупка : околу 10 mm Материјал :
кожа кабелот затворач DIY наоди Боја :
2 бои Количина :
6pcs/многу 16g/многу
MOQ : 1lot Забелешка :
Имајте го следново на ум
Објектот должина од таму ќе биде 1~2mm разлика, ве Молиме да се разбере
Ако објектот боја е multicolor, Секое лежиште ќе биде малку поинаква боја
Ако објектот формата се Неправилни , Секое лежиште ќе биде малку поинаква форма
1. ако износот на повеќе од $5.САД Може да се испраќаат преку "е-пакет" 2.Со цел да се обезбеди брз прием на омилениот пакет на услуги,ние ви препорачуваме да изберете : Ali Express Стандард Превозот 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добијат DKTC 01 16 MM 6 PCS DKTC 02 16 MM 6 PCS
Работно Време
Работно време од понеделник до сабота, Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта на 24hours.
Повратни информации ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и со 5 ѕвездички. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво. (100% комуникација, 100% наплата, 100% замена, 100% комуникација) ве Молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред какви било негативни или неутрални повратни информации лево. И оние што остави лош повратните информации без комуникација не се добредојдени на сите. Затоа што секогаш му верувате : Објект како што е опишано Вистинската големина како што е опишано; Облик како слики покажува; Боја речиси иста како на сликата Комуникација Пораки одговори во рок од 24 часа (во работни денови) Превозот 1.Ние брод на пакет рок од 72 часа по уплатата избришани. 2.Ние брод на светот. 3 ми даде точна адреса за да се осигура безбедноста на објектот. Ако имате променето вашата адреса, или не сакаат ни да брод на друга адреса, ве молиме промени на нова адреса, кога ќе се плати нас со тоа, инаку ние нема да бидат одговорни ако пакетот е изгубена. ЗАБЕЛЕШКА : со цел да се обезбеди брз прием на омилениот пакет на услуги,ние ви препорачуваме да изберете : Ali Express Стандард за Испорака
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Услугата 100% Гаранција Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. Постои временско ограничување, Не се Шегувам
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
ОЛ-KPSK-DKTC
Бренд Име:
OLINGART
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Керамика
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
16g
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Производ Карактеристики:
кожа кабелот затворач DIY наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Висина:
1.2cm
боја:
2Colors
Надворешен дијаметар:
16*12mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
10мм

Поврзани производи