Нов Мотоцикл Додатоци Инструмент Табла Брзинометар Филм Екран Заштитник Налепници за Kawasaki Z1000 Z 1000 2015 година
Ново - 15 %

Нов Мотоцикл Додатоци Инструмент Табла Брзинометар Филм Екран Заштитник Налепници за Kawasaki Z1000 Z 1000 2015 година

Залиха
DEN 575.52
DEN 489.00
Износот:


1. Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите Кина пост, повеќе од 2 KG со ЕМС/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. 2. Предмети се испраќаат преку Кина пост ,ве молиме оставете 15-45 дена да се постигне. 3. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок"со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condtion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. За Надвор акции Ако купите нешто што е надвор од акциите.ние ќе ве контактираме без 24 часа со некои совети. можете да ја прилагодите вашата цел со нашите советува. ако donot одговори ми во рок од 3 дена. ние ќе испрати сличен стил за вас.ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
С. UYUE
Објектот Ширина:
0.1inch
Материјал Тип:
лепак
Име На Модел:
за Kawasaki Z1000 Z 1000 2015 2016 година
Објектот Тежина:
0.1kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
21inch
Објектот Дијаметар:
21inch
Објектот Должина:
12.5inch
Специјални Функции:
Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник

Поврзани производи