beibehang 3d позадина Персоналните наука и технологија мапата на светот mural позадина ѕид здравје на животната средина, протокол бр papel tapiz
Ново - 43 %

beibehang 3d позадина Персоналните наука и технологија мапата на светот mural позадина ѕид здравје на животната средина, протокол

Залиха
DEN 1296.00
DEN 739.00
Износот:

Нека ВИ ДАДЕ пресмета количината и цената на правилен редослед најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Во РЕД Ширина x Висина = квадратни метри (метри) 1 метар квадратен = плоштадот 10,76 metros Совет : Ако вашиот нозете (инчи) ми даде информации ЌЕ ДАДЕ се пресмета износот правилен редослед На пример : треба да ѕид : Width = 2. Ширина и висина. Не 10 M L и 0. 2 S quare метри = 2 парчиња. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Декларираните карактеристики

Димензии:
1 M2
Број На Модел На:
15602028
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Поврзани производи