FENASY Бисер Накит Бренд свадба ангажман накит сетови Природен Бисер pendant Ѓердан жени/студ Обетки,прстен круна
Ново - 50 %

FENASY Бисер Накит Бренд свадба ангажман накит сетови Природен Бисер pendant Ѓердан жени/студ Обетки,прстен круна

Залиха
DEN 1296.00
DEN 648.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Гем Боја:
Бела, Црна, Розова, Виолетова, Злато
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
J6601XRT
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
-----------
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Големина На Бисер:
10-11mm
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Бренд Име:
FENASY
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери
Бисер Големина(обетки/pendant/прстен):
8-9mm/10-11mm/8-9mm
Бисер Форма(обетки/pendant/прстен):
Полу круг
бисер боја:
бела,розова,виолетова,црна,златна
Пакет:
накит кутија

Поврзани производи