Нова 6 порт USB станица за полнење мулти функција адаптер за полнач за iphone, android паметен телефон, таблета xiaomi huawei iphone
Ново - 10 %

Нова 6 порт USB станица за полнење мулти функција адаптер за полнач за iphone, android паметен телефон, таблета xiaomi huawei

Залиха
DEN 1574.40
DEN 1417.00
Износот:


Стокови : Нова 6 порт USB станица за полнење мулти функција адаптер за полнач за iphone, android паметен телефон, таблета xiaomi huawei iphone
Карактеристики на 7 портен USB станица за полнење
*Стил : 6 USB Порти Станица за Полнење *Верзија : НИ велика БРИТАНИЈА ЕУ Верзија *lnput : Ac100-240 V/50-60 Hz *Излез : 5 V /2.4 НА*3;1 A*3 *Напојување : 50 W *Производ Големина : *Производ Тежина : 630 (lnclude мало пакет) *Пакување Големина : 44*39*33cm *Носители : Монтажни и Преносни *Материјал : ABS + PC Огноотпорни Материјали
Опис :
1.Брзо Полнење Функција
2.Чисти и моден дизајн
3.Семејството Големина Станица За Полнење
4.Повеќе безбедноста систем за заштита за да се обезбеди безбедност на батеријата
5. Изградена во smart IC за да се обезбеди најдобри ефикасноста на полнење во било брендови на уреди
Campatible со Мулти Уред
За Apple i Phone,За Apple ipad, За Samsung, За Sony, За LG, За HTC, Motorola, За Black Berry, За Дигиталната Камера, За MP3 Плеери, E-reader, Bluetooth слушалки, преносливи звучници, таблет и мобилен уреди
Пакетот вклучува :
1pc x 6-портен USB хаб полнач
1pc x AC кабел
1pc адаптер x
1pc x корисникот референтен водич
Слики од 6 порт USB Станица за Полнење Сребро + Црна ( Сребро ) Црна
Hotsale TOPSUNG USB Полнач Станица

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Сребрена
Приклучок Тип:
ЕУ приклучок, приклучете НИ се
Компатибилен Бренд:
SONY,LG,Blackberry,Meizu,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Apple
Број На Модел На:
660
Бренд Име:
Lechancelink
Тип:
Десктоп
Квалитетот сертификација:
ЕМК,CCC,УЛ,CE,RoHS
Излез:
5V/2.1 A
USB Порти:
≥6
Излезен Интерфејс:
USB
На текст:
100-240V/0.15 НА
Извор На Енергија:
USB,A. C. Извор
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Qualcomm Брзо Полнење 2.0,USB PD
USB Порти:
6

Поврзани производи