KD080D24-40NH-B7 За Acer Iconia еден 8 Б1-850 LCD Дисплеи
Ново - 24 %

KD080D24-40NH-B7 За Acer Iconia еден 8 Б1-850 LCD Дисплеи

Залиха
DEN 2063.52
DEN 1568.00
Износот:


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Декларираните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета LCD

Поврзани производи