Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Зајдисонце на животните 3D Везови Крстот Бод Мозаик Поставите Дома Декор Подарок ВИП
Ново - 20 %

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Зајдисонце на животните 3D Везови Крстот Бод Мозаик Поставите Дома

Залиха
DEN 232.80
DEN 186.00
Износот:

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Време на испорака : За 7-15 дена. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант .

Декларираните карактеристики

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
според фото
фабриката штекер:
Yes
Добар квалитет:
Yes
брза испорака:
Yes
Цена Предност:
добро
Услуга став:
добро

Поврзани производи