HanCheng Нова Школка Boho Бохемски Пеперутка Dangle Долго Клип Обетки За Жените Накит Гроздобер Сребро Позлатен bijoux brincos
Ново - 20 %

HanCheng Нова Школка Boho Бохемски Пеперутка Dangle Долго Клип Обетки За Жените Накит Гроздобер Сребро Позлатен bijoux brincos

Залиха
DEN 391.68
DEN 313.00
Износот:

Han Cheng Нова Школка Boho Бохемски Пеперутка Dangle Долго Клип Обетки За Жените Накит Гроздобер Сребро Позлатен bijoux brincos

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
HANCHENG
Број На Модел На:
E-389
Материјал:
Мушка
Поставување Тип:
ноктите
Материјал:
Zine Легури,Лежиште,Школка,Смола
занаети:
Умре-Кастинг,Позлатен,Шупливи,Линк,Prong Поставување
Позлата Боја:
Сребро.
Функција:
Спречување на алергијата
Стил:
Бохемски

Поврзани производи