Моден Фармерки Жена Лабава Широк Нога Панталони Tassel Ниска Половината Дечко Искинатите фармерки за жените Гроздобер Тексас Панталони femme

Моден Фармерки Жена Лабава Широк Нога Панталони Tassel Ниска Половината Дечко Искинатите фармерки за жените Гроздобер Тексас

Залиха
DEN 854.40
Износот:


Моден Фармерки Жена Лабава Широк Нога Панталони Tassel Ниска Половината Дечко Искинатите фармерки за жените Гроздобер Тексас Панталони femme
Карактеристики :
opp вреќа пакет
Тежина околу : 600g
1 бои за избор : како слик
Материјал : тексас, памук
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
payement
-Ние ги поддржуваме Зачувам(Alipay),кредитна картичка, visa, mastercard, итн.
-Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
Испорака
-Стоките ќе бидат испорачани во 7days по плаќање примени, исто така, ќе обезбеди следење на број за вас.
-Plz нудат детални примачот информации(контакт лице, адреса, со поштенски код, тел Нема).
-Сите бесплатен превозот методи се во нашите опција стандардно.
-Време на испорака :
а. Кина Пост Воздух Mail : 10-30 дена(не е стабилна како што ми вети)
б. EMS DHL UPS, TNT Express : 3-10 дена.
-Услови :
а. За да испраќање на непречено и брзо, конечната одлука е во нашите опција да брод стоки преку други curriers.
б. Ние не сме одговорни за било каква несреќа, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
Гаранција & Се Враќа
-Ако не сте задоволни со вашата нарачка, plz контакт со нашите trademanager или е-да се направи замена или рефундирање пред стоката да се врати(испорака на трошоците, не се враќа)
-Ако било каква штета се случи за време на испорака, ве молиме да ни ги испратите фотографиите откако ќе го добиете на стоки.
Тогаш ние ќе контакт со вас за да го најдете најдоброто решение.
-Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
-Треба да се враќа биде потребен;
а. Контакт со нас преку trademanager или е-пошта.
б. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат.
в. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.
г. Враќање на ставката за согласи на размена или се враќа
e. Купувачот да ја преземе контролата сите трошоците за враќање.
Повратни информации
-Ние зависи од вашето задоволство да успех, Затоа, вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас.
-Ако сте Среќни со вашата нарачка, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, и нашите автоматски повратни информации систем веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и.
-Наш врвен приоритет е постигнување на брз и јасен комуникација со нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации доколку сте незадоволни со купувањето на било кој начин

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Стил:
Streetwear
Половината Тип:
Ниска
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Бренд Име:
GearJior
Декорација:
Копчето,Џебови,Дупка
Одговара Тип:
Лабава
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Фармерки Стил:
Директно
Број На Модел На:
LS-R001
Материјал:
Памук
Должина:
Ankle-Length Pants
Измијте:
светлина
жените пролет лето есен зима фармерки:
жените тексас панталони
долго фармерки:
жените Ретро фармерки
жените leggings:
жените молив панталони
жените Нозе панталони:
жените тенок wasit и хип фармерки
2017 жените Половината јаже фармерки:
девојка памук фармерки
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Midweight

Поврзани производи