cltgxdd Замена Поправка на Заден Задната Камера Стакло Поклопец на Леќите за Huawei Колега 9 Лепило Лепак Нов Висок Квалитет
Ново - 11 %

cltgxdd Замена Поправка на Заден Задната Камера Стакло Поклопец на Леќите за Huawei Колега 9 Лепило Лепак Нов Висок Квалитет

Залиха
DEN 23.52
DEN 21.00
Износот:


Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен). One : Пред да ја купите,проверете на сликата внимателно. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Две : Откако ќе се плати,ние ќе испрати стоката во 1-2 работни дена.Превозот време е за 15-60 дена,во зависност од поинаква земја. Таму : Пред или Откако ќе цел,можете да контактирате со нас, ако кој било проблем.

Декларираните карактеристики

боја:
mate9
Бренд Име:
cltgxdd
Големина:
21*10mm
Број На Модел На:
jt-081

Поврзани производи