Majalia Мода Класичен Нигериската Свадба Африкански Накит Поставите Црна Кристал Ѓердан Невестата Накит Сетови Бесплатен Превозот 1ZQ0018
Ново - 49 %

Majalia Мода Класичен Нигериската Свадба Африкански Накит Поставите Црна Кристал Ѓердан Невестата Накит Сетови Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 911.52
DEN 465.00
Износот:


Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, свадба ѓердан Накит должина : 18 инчи Мушка Големина : 6mm Материјал : Стакло, Кристал, Корали, или од Пластика Бисер Стил : Африкански мушка Дополнителни информации : Ставки вклучени : Ѓердан / Нараквица / Earring Пакување : 1 ѓердан + 1 хривнија + earring (1 пар) Пакување : Пластични PVC кеса, затворени за да се спречи влага и оксидација. Да се избегне контакт со киселини и бази, корозивни супстанции. Избегне судир и да се избегне површината на гребнатини. Избегнувајте користење на парфеми, телото лосиони, спреј за коса или други хемикалии, кои може да ја оштетат метален сјај. Ве молиме избегне потење, туширање или спиење носат. За Превозот : Надвор : Стандард пост кутија во САД бесплатен превозот e Packet 15-20days. во Канада, Бразил бесплатен превозот воздух пост парцела , повеќе денови околу 40-60days. во Други земји и региони бесплатен превозот воздух пост парцела од околу 20-35days. ако сакате брзо може да се избере DHL, или ЕМС превозот.треба плаќаат екстра брзо превозот надомест. повеќе од 100$ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL после испратите 3-7days. со ЕМС по испрати околу 10-20days. Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето. Повратни информации : Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации . Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
1ZQ0018
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Majalia
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Хривнија Обетки
ѓердан Хривнија големина:
18inches(Првиот Слој) /8inches
кристал боја:
Виолетова
Материјал:
Кристално

Поврзани производи