ЖЕШКА! Бланко Конвертибилна Бикини Прикривање На Плажа Здолниште Бели Капчиња Плажа Се Облекуваат Секси Костим За Капење Покрие Ups-От
Ново - 20 %

ЖЕШКА! Бланко Конвертибилна Бикини Прикривање На Плажа Здолниште Бели Капчиња Плажа Се Облекуваат Секси Костим За Капење Покрие

Залиха
DEN 906.24
DEN 725.00
Износот:

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Совет : со цел успешно да се помине преку царина , ние испрати пакетот декларираната вредност е $ , кои можат да бидат ослободени од плаќање на данок . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако е потребно да се обезбеди царински фактура , ве молиме да ни оставите порака , ние ќе ви испратиме фактури по електронски пат , вие само треба да се печати и да се обезбеди на царинската управа .
3, поради неправилното чистење или лична употреба, не се сопственост стока прашања, не ја прифати процес на продажба. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Да се мијат посебно со темна облека.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако немате сон комбинација бикини поставува, гледам видите повеќе бикини продавница :
Внесете го директориум : Види повеќе костим за капење, панталони
Внесете го директориум : Види повеќе костим ВРВОТ
Перење Забелешка :
1, поради посебни еластична ткаенина костим за капење, само користење на нормални 30 целзиусови степени под вода рака жив, не алкална детергент, перење во прав, сапун и средства за дезинфекција за перење, кајгана супстанција.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Враќање&Наплата
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот ПРОЕКТ.
2, хемиски агенси и сончање производи, може да го оштети костим за капење, еластична, па обидете се да не контаминирани костим за капење, треба да носат костим за капење, а потоа се применуваат сончање производи, навремено по вежбање да се мијат сончање производи назад костим за капење
3, не долго по употребата костим за капење, заостанато во кеса или зачувани во автомобил багажникот, во спротивно ќе исчезнат греење, вода треба да се мијат со рака и сушени, како е можно поскоро.
Претпазливост :
1, далеку од карпести груба интерфејс, лесно да предизвика кожата носат костим за капење или оштетување. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Долго се впие во базен или море вода содржи хлор може да предизвика костим за капење, тоа ќе доведе до мало исчезнат.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Ве молиме изберете боја атрибут на соодветната слика во редот на време. Превозот сценарија : EPacket : за 7-15 дена да пристигне во следниве земји Израел,Саудиска Арабија ,Франција,Норвешка,руската Федерација,Украина ,Велика Британија ,Германија,Австралија ,сад ,Канада
Post N L : Европски региони , за 10-15 дена , друга област во околу 15-30 дена
Остатокот од земјата , ние ги користиме "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или "Хонгконг Пост Воздух Mail" рецепт за 20-35 дена , ако еден пакет е вреди да , и ние ќе го користиме "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" рецепт за 30-60 дена .

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
викторија од malinsa
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Капак-Ups-От
Број На Модел На:
капчиња плажа облечи
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи