Сет за во автомобил Аудио Интерфејс, MP3 CD Адаптер Промени ПОМОШЕН SD USB Кабел за Податоци Мини 8P За ФОЛКСВАГЕН Шкода MP3 / WMA декодер
Ново - 28 %

Сет за во автомобил Аудио Интерфејс, MP3 CD Адаптер Промени ПОМОШЕН SD USB Кабел за Податоци Мини 8P За ФОЛКСВАГЕН Шкода MP3

Залиха
DEN 1500.48
DEN 1080.00
Износот:

Автомобил Аудио Интерфејс, MP3 CD Адаптер Промени ПОМОШЕН SD USB Кабел за Податоци Мини 8 P За "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" MP3 / WMA декодер
Опис : во Автомобил MP3 Интерфејс ( CMI ) е дигитална виртуелен CD промени, кои лесно може да се инсталира и користи. Таа обезбедува CD квалитет на музика директно во автомобил стерео систем преку CD полначот порта. CIM поддржува директна контрола од автомобил радио панелот и контролите на воланот. Таа поддржува SSD / SHSD / MMC картичка и USB стик игра преку вграден USB слот и SD-картичка. Карактеристики : Директна врска преку CD промени порта со CD квалитет на звук за Контрола на музички датотеки од вашиот автомобил радио панел или воланот Поддршка за USB flash, SD картичка и 3,5 mm приклучок за внесување Вграден-во со висок квалитет MP3 / WMA декодер Вграден засилувач чипови Нема сигнал се меша, не батеријата потребни Паметен дизајн и лесен за инсталација и употреба Забелешка : Ова ЦД Промени само може да делуваат на оригинални Аудио. Не се работи со систем за Навигација и XM radio За "ФОЛКСВАГЕН" -8 P : За "ФОЛКСВАГЕН" : 1999 - 2008 Буба, 1998 - 2001 Cabrio, 1998 - 2002 Голф / GTI / R32, 1999 - 2002 Jetta, 1999 - 2001 Passat, 1999 - 2004 Година Поло, 1999 - 2002 Година, T5, 1998 - 2001 Sharan
За "Шкода" : 2003 - 2008 Величествена, 2003 - 2007 Octavia, 2003 - 2008 Fabia
За Седиште : 1996 - 2004 Година Ahambra, 1997 - 2004 Година Arosa, 2003 - 2006 Кордоба, 1999 - 2007 Ibiza, 2000 - 2005 Година Леон, 1999 - 2005 Толедо, 1999 - 2005 Vario За Форд : Звук 2, MFD, Navi RNS Компатибилност Напомена : во Можност да се поврземе со постојните CD Промени Не работат со Поло 2004 година со еден диск CD радија без MP3 функција Не се компатибилни со активно Сателитски радија или Навигациски систем Компатибилен Главата Единици : За "ФОЛКСВАГЕН" 5 Алфа, Бета 5, Гама 5, Новата Буба Алфа 5, Гама, Новата Буба Гама CD, Монсуните, Phaeton Rhapsody, Премија 4 Акција, Премија 5 Delco, RNS-MCD, Z6 Z9 ( Phaeton ), Z9 Z7 ( Нови Златица ), MFD Navi За "Шкода" MFD Navi, MS 303, Г-501, Г-502, Симфонија CD и Kassette, Мелодија, Rhapsody, Седна Компас Седиште : Alana, Аура, Аура CD, Бета, Elba, Лена, Liceo, Скала, MFD, Highline, Odeon, Динамичен Навигација, итн. Спецификации : влезен Напон : DC 12 V Max струја : 35m A Вкупно хармонично нарушување : 0.01 проценти Фреквенција одговор : 20 Hz - 20 KHz Работна температура : -30 - 80℃ Адаптер Кутија Големина : 7.8x3.9x1.8cm/3.07x1.54x0.71" Пакет Големина : 15x10x4cm/5.91x3.94x1.57" Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Автомобил Аудио Интерфејс 1 x Читач на картички 1 x англиски Упатство

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
дигитални виртуелен CD промени
Од Моќ:
стандардно
Напон:
12V
Објектот Големина:
7.8x3.9x1.8cm/3.07x1.54x0.71
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
Автомобил Аудио Интерфејс, MP3 CD Адаптер Промени 1A50613
Објектот Тежина:
180g
Бренд Име:
ANENG
Интерфејс:
Други

Поврзани производи