Нови Boho Пастелни Декоративни Surf Племенски Шема Нордиските Индиго Цртежи Брановидни Линии Геометриски Шари Перница Покрие Перница Случај
Ново - 25 %

Нови Boho Пастелни Декоративни Surf Племенски Шема Нордиските Индиго Цртежи Брановидни Линии Геометриски Шари Перница Покрие

Залиха
DEN 239.04
DEN 180.00
Износот:


[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[44141]
[xlmodel]-[custom]-[44140]
Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен Мешавина
Големина : 18x18 инчи (45x45 см)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме им овозможи мало отстапување во однос на боја или големина, ви благодариме за разбирањето!
Функција :
Траен и еколошки материјали, лесен за чистење .
Одговараат за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафе, одличен Божиќ декорација.
Одличен Божиќ подарок за пријатели, двојки, workmates, итн.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни навлаки.
Вклучени :
Пакетот вклучува : 1 компјутер перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Испорака :
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Почитувани Купувачи
1.Ние не се осмелувам да ветување нашата цена е најниска цена,но ние би можеле да ветување иста цена и со најдобар квалитет.
2. Позитивни повратни информации(5stars) е многу важен за нас,ве молиме размислете два пати пред да замине на повратни информации.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас,ве молиме да ни веруваат : )
4.Ако постои било каква идеја или прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно,ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Печати
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
a0112MT
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил

Поврзани производи