Телефон Случај Стакло За Xiaomi Redmi 4X 4А-Pro Забелешка 4 Глобалната Забелешка 4X Целосно Покривање Калено Стакло за Xiaomi mi4 mi 5 mi5s mi6 mi5X
Ново - 21 %

Телефон Случај Стакло За Xiaomi Redmi 4X 4А-Pro Забелешка 4 Глобалната Забелешка 4X Целосно Покривање Калено Стакло за Xiaomi

Залиха
DEN 76.80
DEN 61.00
Износот:


Телефон Случај Стакло За Xiaomi Redmi 4 X 4А-Pro Забелешка 4 Глобалната Забелешка 4 X Целосно Покривање Калено Стакло за Xiaomi mi4 mi 5 mi5s mi6 mi5 X
Напомена :
Секој модел е различен, ве молиме изберете моделот што го сакате, ако не знаете како да се избере, ве молиме контактирајте со нас пред цел.
(1)Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4 X = Xiaomi Redmi 4 X Про . (2) Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 4 X (4 G 64 G) = Xiaomi Redmi Забелешка 4 /Забелешка 4 Про ( Не Глобалната Верзија) Модел на Телефон .
(3) Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 4 X (3 G 32 G) = Xiaomi Redmi Забелешка 4 ( Глобална Верзија) Модел на Телефон.
Совети :
(1)Ако имате било какви проблеми со квалитетот на производот,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ги задоволи со вас,ви благодариме!
(2)Ако купите повеќе од 10 парчиња или повеќе, може да се каже ни се преку оставање на пораки и ние ќе ви даде најдобра цена.
Пакување вклучуваат :
1* Пред Калено Стакло Екран Заштитник
1* Сува Избрише за инсталација за подготовка
1* Алкохол Избрише за инсталација за подготовка

Декларираните карактеристики

Материјал:
Бренд Име:
GerTong
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 4X,Redmi 4X,Ми 5X,Ми 5S,Redmi 4А -, Redmi 4,Redmi Забелешка 4
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
Full Cover Glass For Xiaomi Mi5X Mi5S Plus Mi5 Mi6 Mi4
Карактеристики:
ColorFull Стакло,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Материјал:
Шарени Свила Печатење Премиум Калено Стакло
Функција:
Анти-нула, HD, Ултра-тенки
Телефон Случај Заштитна Зајакнато Филм:
ull Покрие Екран Заштитник За Xiaomi Mi5X Mi5 S Плус Mi6 Mi5 Mi4
Шарени Калено Стакло За Redmi 4:
Целосна Покрие Зајакнато Филм За Xiaomi Redmi 4 Про 4 Премиер
LCD Телефон Случаи Филм:
Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4а-4X
2.5 D Калено Стакло Филм:
Анти Шок Заштитна Фолија За Xiaomi Redmi Забелешка 4 Про Забелешка 4X 64GB
калено стакло екран заштитник:
Premiun Зајакнато Филм За Xiaomi Redmi Забелешка 4 Глобалната Забелешка 4X 32GB
Телефон Корица Стакло за Xiaomi Mi 5X:
Шарени Заштитна Маска Филм За Xiaomi Mi А2

Поврзани производи