LUOTEEMI Долго CZ Синџир Tassel Капка Обетки За Жените Сина Боја Големи Големи Brinco Изјава Бохемски Партија Накит Colgantes
Ново - 45 %

LUOTEEMI Долго CZ Синџир Tassel Капка Обетки За Жените Сина Боја Големи Големи Brinco Изјава Бохемски Партија Накит Colgantes

Залиха
DEN 1133.28
DEN 624.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUOTEEMI
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
E-2017071707/10B18
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
80mm*11mm
Тежина:
7.55g
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
is_customized:
Yes
Капка Обетки:
капка обетки-teemi
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи