СРЕЌЕН Е Анти Сини Зраци Компјутерски Очила за Читање Очила UV400 Зрачење отпорни на Компјутерски Игри Очила S 2065
Ново - 45 %

СРЕЌЕН Е Анти Сини Зраци Компјутерски Очила за Читање Очила UV400 Зрачење отпорни на Компјутерски Игри Очила S 2065

Залиха
DEN 781.92
DEN 430.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
СРЕЌЕН Е
Број На Модел На:
S2065
Рамка Материјал:
Пластични

Поврзани производи