2 ПАРЧИЊА Црно Железо, Сребро #45 Челик Cvd Универзална Вози во Окното За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 Куче Коска Hopup Делови
Ново - 29 %

2 ПАРЧИЊА Црно Железо, Сребро 45 Челик Cvd Универзална Вози во Окното За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423

Залиха
DEN 431.52
DEN 306.00
Износот:


Ние брод на друга земја од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,сите се со следење на број и што може да се провери за испорака на информации за официјалната веб-страница.
Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
(негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)
Од датум на плаќање од 45 работни дена, ако купувачот не го добие пакети, ве молиме контактирајте ме.
Кога ќе го добиете производот наиде на проблем или не ви се допаѓа овој проект, ве молиме контактирајте ме.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.
Јас ќе ви даде најдобра услуга, испрати пакет повторно или целосна наплата, додека не сте задоволни.(изберете deffirent превозот начин според вашата различни потреба )
Забелешки :
1>ве Молиме, напишете вашето име, презиме,контакт број и детален адреса кога се потврди цел. Ако мојот одговор не ги исполнува вашите потреби и барања, повторно против мојот производ или услуга!
Ве молам дајте ми можност да направи за вас!
Очекуваме да соработуваме со вас повторно!
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, Ние сме секогаш среќни да ви служи во секое време.
8-40days да европските земји,како велика БРИТАНИЈА/Шпанија/Франција/Австрија/Германија/Италија/Ирска итн.
Ние автоматски остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
8-42days во САД
13-56days во Канада
15-56days на руски
17-90 дена да Бразил
Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу.
(ако има било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене )
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
7-35days. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.
Сите се врати ставки мора да се врати во рок од 3 дневна смета од денот на кои ќе потпиша за пакетот и ве молиме, напишете порака до нас за испорака на информации,како и превозот метод и следење на број по пратка. И ние ќе одговориме на вашите потреби во рок од 24-48 часа во текот на работни дена.
За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку e Bay порака.
2 ПАРЧИЊА Црно Железо, Сребро #45 Челик Cvd Универзална Вози во Окното За Рк Хоби Модел на Автомобил 1-12 Wltoys 12428 12423 Куче Коска Чудовиште Камион Краток s-се Разбира, Off-Road Пустината Кабриолет Цпу Машински Делови Hopup
Пакет Количество:2 парчиња
Тежина(г):
Опис : Материјал На Црна Е, Железо
Материјал На Среброто Е #45 Челик
Повеќето Делови Се Меѓусебно Помеѓу Модели, Но Ако Се Двоумите Ве Молиме Да Го Проверите Вашиот Прирачник Или Прашајте Нè За Повеќе Конкретни Информации
Сега за сега,ќе може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Куче Коска
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
0090
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Cvd Универзална Вози Окно
Материјал:
Легура На Алуминиум
Состојба:
Нови
Скала:
1-12 Wltoys 12428 12423 Hopup Делови
Пол:
Момчињата&Девојки
Година:
2017
Земја на Производство:
Кина
Тежина:
25g
Име на производ:
Cvd Универзална Вози Окно
Квантитет На Пакет:
2 парчиња
реден број:
0090

Поврзани производи