5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Златна Лили Дијамант Везови животинско Кристал Плоштадот Дијамант Мозаикот на Слики Везана
Ново - 22 %

5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Златна Лили Дијамант Везови животинско Кристал Плоштадот Дијамант Мозаикот на Слики Везана

Залиха
DEN 384.00
DEN 300.00
Износот:

5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Златна Лили Дијамант Везови животинско Кристал Плоштадот Дијамант Мозаикот на Слики Везана
За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка.Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! Добредојдовте На Нашата Продавница Наредниот Пат Кога Ќе Ја Посетите Нашата Продавница

Декларираните карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x80cm
Стил:
Европа
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Поврзани производи