3pcs/set 5D Дијамант Везови Пеперутка цвет,Полн плоштад Дијамант Мозаик Атипичен,дијамант сликарство Крстот Бод дома Декорација
Ново - 49 %

3pcs/set 5D Дијамант Везови Пеперутка цвет,Полн плоштад Дијамант Мозаик Атипичен,дијамант сликарство Крстот Бод дома Декорација

Залиха
DEN 1591.20
DEN 812.00
Износот:

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб. не квалитет проблем). Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација. тоа е најновата технологија достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Доволно смола дијаманти. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Но купувачот треба плати се врати превозот.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација на плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Сите слика pcaked во тек -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Доволно смола дијаманти. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x25cmx3pcs, 30x60cmx3pcs, 35x70cmx3pcs
Бренд Име:
naifei
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика платно
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар

Поврзани производи