BDSNAIL 30T 32T 34T 36T 96BCD Алуминиум Легура Chainring Chainwheel MTB Велосипед на Патот Велосипед Круг Синџир Прстен за M7000 M8000 M9000

BDSNAIL 30T 32T 34T 36T 96BCD Алуминиум Легура Chainring Chainwheel MTB Велосипед на Патот Велосипед Круг Синџир Прстен за M7000

Залиха
DEN 1344.00
Износот:


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$16.80 $28
$16.80 $28
$9.96 $16.6
$11.88 $19.8
$11.88 $19.8
$12.81 $21.35
$12.78 $21.3
$37.20 $62
wy-приклучок-крај BD ПОЛЖАВ 30 T 32 T 34 T 36 T 38 T 96 BCD Алуминиум Легура Chainring Chainwheel MTB Велосипед на Патот Велосипед Синџир Прстен за M7000 M8000 M9000 Спецификации : Бренд : Полжав Производ : Тесен и Широк чудак chainring Материјал : Алуминиум Легура Заби : 30 T 32 T 34 T 36 T 38 T Specfication : BCD 96mm Облик : Тркалезна Боја : Црна, Црвена Сино Злато Зелена Карактеристики : Велосипед chainring ЦПУ машински технологија и елоксирани површински третман Одговара за XTR,XT,SLX серија чудак XTR серија вклучуваат : ФК-M9000-1,ФК-M9000-2,ВО странска валута-M9020-3,ФК-M9020-2,ФК-M9020-1,ФК-M9020-B1 XT серија вклучуваат : ФК-M8000-3, ФК-M8000-B1,ФК-M8000-B2 SLX серија вклучуваат : ФК-M7000-11-2,ФК-M7000-11-B2,ФК-M7000-11-1,ФК-M7000-11-B1 Други : ФК-MT700-2,ФК-MT700-B2 Забелешка : Бидете сигурни дека вашиот чудак е 96 BCD пред да го купат. Пакетот Вклучува :
1 * Chainwheel

Декларираните карактеристики

Чудак Должина:
170mm
Материјал:
Алуминиум легура
Chainwheel Заби:
34-42T
Употреба:
Планински Велосипеди
категорија:
синџир тркала
Бренд Име:
LDQIDAO
Број На Модел На:
ZFC-XM

Поврзани производи