2017 нов бренд долги ракави кошули социјална машки 5 бои тенок одговара шарени кошули плус големина 3xl mens облечи кошули
Ново - 13 %

2017 нов бренд долги ракави кошули социјална машки 5 бои тенок одговара шарени кошули плус големина 3xl mens облечи кошули

Залиха
DEN 479.04
DEN 417.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
luwiston
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
адвокатско кошули
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Шарени
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Плус Големина:
М-3XL
Должина На Ракав:
Целосна
Ткаенини:
Памук и Полиестер
тенок одговара:
Yes
1809:
C20
адвокатско шарени кошули:
Yes
долг ракав mens кошули:
Yes
Стил:
Повик
џеб кошули за мажи:
Yes
моден mens кошули:
Yes

Поврзани производи