7mm Метал Clasps Малку Клипови Bails Шарм Конектори Диња Семе Тока Pendant DIY Ѓердан Хривнија Конектори Накит Наоди
Ново - 19 %

7mm Метал Clasps Малку Клипови Bails Шарм Конектори Диња Семе Тока Pendant DIY Ѓердан Хривнија Конектори Накит Наоди

Залиха
DEN 62.88
DEN 51.00
Износот:


7mm Метал Clasps Малку Клипови Bails Шарм Конектори Диња Семе Тока Pendant DIY Ѓердан Хривнија Конектори Накит Наоди

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Aogue
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Точка име :
Метал Clasps Малку Клипови Bails Шарм Конектори Диња Семе Тока Пен
Објектот Боја:
Пиштол Црна,Златна,Розово Злато,Антички Бронза,Бела К,Сребро.
објектот пакување:
Околу 10Pieces
Објектот Големина:
7mm
Објектот Форма:
Диња Семе
Имаат Кука:
кука
Парична казна или Моден:
Моден
користат за:
DIY Накит Одлуки Хривнија Ѓердан Материјали Наоѓање
Подготви време:
Со 2 дена
is_customized:
Yes

Поврзани производи