Телефон Случај За Леново C2 Атмосфера, C2/C2 Моќ K10A40 Случај Луксузни Насликани Случај Покритие За Леново Атмосфера, C2 Покрие 5 Меки TPU Силикони
Ново - 26 %

Телефон Случај За Леново C2 Атмосфера, C2/C2 Моќ K10A40 Случај Луксузни Насликани Случај Покритие За Леново Атмосфера, C2 Покрие

Залиха
DEN 119.52
DEN 88.00
Износот:

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Телефон Случај За Леново Атмосфера, C2 Луксузни Насликани Случаи Coque За Леново C2 Атмосфера, C2 / C2 Моќ K10 A40 Покрие 5" S oft TPU Случај Маска
1. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Совршено опремени за Леново Атмосфера, C2 / C2 Моќ K10 A40 H igh Квалитет Мека 3 D Ослободување на Моделот Задниот Поклопец , да Направите вашиот телефон да изгледа модата и луксузот! Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Декларираните карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
Mobecaser
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Животно,Флорални
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Одговара:
За Леново Атмосфера, C2 / C2 Моќ K10A40 Случај Покривање ги Опфаќа
Материјал:
Мека Силиконска Гума TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Стил:
Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден:
За Леново Атмосфера, C2 / C2 Моќ K10A40 Покрие Случај Coque Случаи

Поврзани производи