Forsining Стилски Отвори Работа Дизајн Златна Нерѓосувачки Челик Број Спорт Рамки Mens Се Види Врвот Бренд На Луксузни Автоматско Зглоб Часовници
Ново - 16 %

Forsining Стилски Отвори Работа Дизајн Златна Нерѓосувачки Челик Број Спорт Рамки Mens Се Види Врвот Бренд На Луксузни Автоматско

Залиха
DEN 1151.52
DEN 967.00
Износот:


Опис : - Висок квалитет кожа бенд ви дава нова класична дефиниција. - Не ' рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи. - Секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање). - Рака ликвидација механичко движење ви овозможува да носат се види во секое време. - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Спецификација (Приближно) : - Дијаметар : 43mm - Дебелина : 15mm - Должина на watch бенд : 24.5 см - Бенд ширина : 20mm - Движење : Рака-ликвидација Механички - Види бенд : не ' Рѓосувачки челик - Види случај : Нерѓосувачки челик Пакетот вклучува : - 1 x Механички watch - 1* GMT Картон Подарок Кутија Потсетување : 1. Ве молиме кора сите филмови исклучен пред да го носи. 2. Ве молиме чувајте го види подалеку од магнети за да се избегнат одлуки види престане да работи. 3. Ве молиме правец до види пред секоја употреба. 4. Датум е независна, над 31th бара за рачно прилагодување.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
15mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
43mm
Бендот Должина:
24.5 cm
Бренд Име:
FORSINING
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
S886-2
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Механичка Рака Правец

Поврзани производи